O ÚNIKOVCE

PÁR TYPŮ, JAK SE MŮŽETE STÁT MISTRY ÚNIKU I VY

My vymyslely hru…
Na vás je vymyslet, jak uniknout…
Přijďtě prožít pořádnou dávku adrenalinu, napětí a emocí.
Postavte se výzvě na naší únikové hře a vyslužte si přezdívku
„MISTR ÚNIKU“

KDO MŮŽE HRU HRÁT

– hru doporučujeme pro všechny hravé a zvídavé lidičky, kteří se rádi baví a trápí své mozkové závity
– vstup dětem doporučujeme od 9 let s doprovodem dospělé osoby
– od 15 let lze bez doprovodu dospělých osob
– každý, kdo je zdravý a zhodnotí své případné fóbie (informujte se u nás)

JAK NA TO

– sestavíte si svůj tým (2-5 osob)
– vytvoříte si rezervaci na našem webu
– dorazíte na hru včas a informovaní o pravidlech hry
– vezmete si s sebou dobrou náladu
– budete pozorně poslouchat pokyny provozovatele před hrou
– vše vyluštíte a stanete se „MISTRY ÚNIKU“

CO JE PŘI HŘE POTŘEBA

– spolupráce celého týmu
– komunikace
– smysl pro hru
– selský rozum a troška logiky
– odhodlanost
– trpělivost

CÍL ÚNIKOVÉ HRY

– řešit postupně všechny hádanky, šifry a zapeklité úkoly
– postupovat hrou kupředu
– zachránit si život
– dostat se z místnosti co nejrychleji v rámci časového limitu 60 minut

PROČ ÚNIKOVÁ HRA

Únikové hry jsou skvělým zpestřením každého dne a příležitosti.

Únikovou hru lze krásně zařadit do programu činností jako jsou např.: výlet do Olomouce a okolí, školní výlety a aktivity, firemní akce,  rozlučky se svobodou, narozeninové oslavy, zábava s přáteli, rodinou či partnerem, nebo prostě můžete přijít jen tak spontánně a odhalit tajemství sousedova sklepa.

CO TO VLASTNĚ JE

Únikové hry (exit game, escape game, exit room, atd.) se staly v posledních letech hitem. Proto jsme chtěly do repertoáru únikových her také něčím přispět, protože témat únikových her není přece nikdy dostatek. Lidé jsou zkoumaví a nevyzpytatelní tvorové. Rádi překonávají překážky, ostatní lidi, ale i sami sebe. Tahle hra vás v těchto ohledech zaručeně nezklame. Většina typů zábavy se v dnešní době točí kolem počítačů, herních konzolí, tabletů, mobilů a vše se prožívá jen virtuálně… Únikové hry vám nabízí jedinečnou možnost vyzkoušet si vše na vlastní kůži. Zažít reálnou hru podle scénáře a bez možnosti restartu hry pro lepší výsledek. Právě proto zažijete díky „únikovce“ spoustu adrenalinu, napětí, zábavy a také emocí.

V ČEM TO SPOČÍVÁ

Úniková hra je reálná forma počítačových a mobilních logických únikových her.
Podstatou únikové hry je (v našem případě) soustava místností, kde jsou šifry, kódy, úkoly, hádanky atd… A hlavně vy … Prostě parta lidí poháněná adrenalinem a běžícím časem… Hra je hodně o spolupráci, komunikaci a o tom, jak kdo uvažuje. Jak uvažujete vy?
Na počítači můžeš hrát sám, tady se však bez minimálně jednoho parťáka neobejdeš. A ne nadarmo se říká: ,,Víc hlav víc ví.“ A právě pro požitek ze hry a zábavu, je hra určena pro partu dvou až pěti lidí, která se nechá zavřít do místností a společnými silami se pokusí vysvobodit a to dříve, než vyprší stanovený čas. Jak už jsme zmínily, hra je o týmovém duchu, komunikaci, zábavě, emocích a adrenalinu. Postupně je třeba rozluštit různé šifry, kódy, hádanky atd., aby jste si zvládli otevřít všechna „vrátka“ a dostat se ven.

ČASTÉ DOTAZY

KOLIK ČASU NA HRU POTŘEBUJEME?
Hra trvá 60 minut. Na hru u nás si však udělejte alespoň 90 minut kvůli uvedení do děje a předání pár informací k pravidlům hry.
MUSÍME SE NA HRU REZERVOVAT?
Ano, na každou hru je nutno se rezervovat PŘEDEM. K rezervaci můžete využít našeho REZERVAČNÍHO FORMULÁŘE, nebo se rezorvovat telefonicky PROČ JSOU REZERVAČNÍ TERMÍNY PO DVOU HODINÁCH?
Především je to proto, abychom se dostatečně mohly věnovat našim hráčům a vše neprobíhalo ve spěchu. Ano, na hru máte sice 60 minut, ale musíte počítat, že bez úvodu vás do hry nepustíme. Navíc kdyby jste hru nestihli ve stanoveném limitu, máte možnost si ji o 30 minut prodloužit. A v neposlední řadě musíme hru nachystat pro další hráče, a co si budeme povídat, někdy je to únikovka pro nás. Takže nám to taky nějaký ten čas zabere.
JAKÉ JE TŘEBA ZVOLIT OBLEČENÍ?
Pohodlné, ale nic extra – blátem vás vláčet nebudeme. V chladnějších dnech však doporučujeme nechodit úplně nalehko – ve sklepě bývá chladněji.
JE HRA VHODNÁ I PRO DĚTI?
Ano, na hru smí i děti, dokonce tu děti vždy rády uvítáme – doporučujeme hru od 9 let, nicméně vždy s doprovodem rodičů, či dospělé osoby. Děti starší 14 let smí do hry bez doprovodu, ale vždy jen po předchozí domluvě!
LZE JÍT DO HRY I VE VĚTŠÍM POČTU HRÁČŮ NEŽ V PĚTI?
Ano, po předchozí domluvě a za příplatek 250Kč/osoba lze přijít ve více hráčích. (pro lepší zážitek ze hry však doporučujeme 5 hráčů)
BOJÍME SE, ŽE ZA HODINU NESTIHNEME HRU DOHRÁT, MÁTE MOŽNOST PRODLOUŽENÍ HRY?
Ano, hru si můžete prodloužit o 30 minut a to za příplatek 200 Kč či 400 Kč (zavisí na počtu hráčů – viz ceník).