FIRMY, ŠKOLY, OSLAVY, ROZLUČKY, ZÁSNUBY

PRO VÍCE INFORMACÍ K JEDNOTLIVÝM AKCÍM NÁM ZAVOLEJTE

TEAMBUILDING

Plánujete TEAMBUILDING? Chcete si již nyní zajistit kvalitní zábavu na VÁNOČNÍ VEČÍREK? Půjdete někam posedět, ale chcete si užít i nějakou tu zábavu? U nás zažijete zábavy spoustu. K tomu přidáme i trochu adrenalinu a časové tísně a senzační teambuilding může začít. Při počtu skupinek 3 a více dostanete navíc i nějakou tu slevičku.

ŠKOLNÍ AKCE

Chcete něčím oživit svůj školní výlet nebo prostě jen stmelit partu spolužáků? Únikovka je určitě trefou do černého. Navrhněte ji paní učitelce jako bod vašeho programu… Památky jsou fajn, ale troška adrenalinu a zábavy ve formě únikovky je zážitek, na který jen tak nezapomenete. Navíc si se spolužáky můžete dát souboj o titul Mistra úniku. Není také problém přizpůsobit provozní dobu vašim potřebám – můžeme s únikovkou začít i dříve než v 10 hod. Dvouhodinových termínů se taktéž nebojte, protože jakmile se do toho obujeme, jsme schopné střídat skupinky po 1,5 hod. 

NAROZENINOVÉ OSLAVY

Každý rok je čím dál těžší vymyslet něco speciálního pro vaše blízké? Něco, co by jim skutečně rozproudilo krev v žilách, zároveň potrápilo mozeček a ještě jim přineslo kupu zábavy? Teď už však nemusíte dlouhé hodiny něco hledat, protože únikovka vám veškerá tato přání naplní. V našem zázemí si navíc můžete pro oslavence a jeho hosty nachystat nějaké to občerstvení a výzdobu, aby vše bylo doladěné k dokonalosti. A pak už nic nebrání tomu, aby párty mohla začít. 

ROZLUČKY SE SVOBODOU

Nějaký ten drink s přáteli v baru, striptýz – to jsou položky, které často na programu rozlučky nechybí. Únikovky se však poslední roky stávají v rámci rozluček velmi oblíbené. Velká dávka adrenalinu a situace, které dovedou v lidech vyvolat různé emoce jsou dobrou volbou předtím, než se vydáte do víru města. Navíc vám do hry můžeme pro nevěstu či ženicha ukrýt nějaké překvapení (dárek, šampaňské či jinou lahvinku).  

NETRADIČNÍ ZASNOUBENÍ

Chcete žádost o ruku své polovičky udělat něcím speciální? Únikovka je určitě variantou, se kterou budoucí nevěsta/ženich počítat nebude. Nebojte se s námi spojit a domluvit se na detailech a možnostech přizpůsobení hry k tomuto krásnému a nezapomenutelnému okamžiku pro vás a vaši polovičku.